» Reference

Reference

Vaše názory jak probíhalo svatební focení se mnou prosím pište na email: fotografolomouc@email.cz – budu rád za jakékoliv názory, přijímám i kritiku :-)

Andrea+Milan: Moc děkujeme za krásné fotografie z naší svatby. Díky Vám budeme mít na naší svatbu vzpomínku. Byli jsme s Vašimi službami i s Vaším přístupem velice spokojení. Děkujeme!

Petra+Michal: Z foceni jsem měla hruzu, ale nakonec to byla celkem prijemna zalezitost. Chtěli jsme mít zdokumentovaný celý den a vyplatilo se. Fotky dopadly parádně, moc se nám líbily. Takze mohu jen a jen doporucit :-)

Lenka+Honza: V porovnání „cena – kvalita“ mohu jen doporučit. Hledali jsme fotografa na svatbu a nechtěli jsme do toho dávat všechny úspory. Mile jste nás překvapil svým jednáním, mohu jen doporučit.

Jana+Martin: Filip je podle mě a mého manžela nejlepší fotograf, co jsme si mohli přát. Opravdový profesionál. Tohoto člověka můžu jen a jen doporučit. Myslím si, že pokud se necháte fotit od něj, tak určitě riskovat nebudete.

Lucie+Tomáš: Pohodová atmosféra při focení, vše jsme stihli, ani svatebčané moc dlouho nečekali a přitom jsme neměli ani žádný stres, že nestíháme. Děkujeme a vřele doporučujeme!

 IMG_6330-2 IMG_6318

© 2016 Filip Macháček Up